Global Estonian | Virtuaalfoorum eestlastele üle maailma toimub 2. mail

Virtuaalfoorum eestlastele üle maailma toimub 2. mail

to
Category: 
Community & Culture
Online / Virtual Event: 
Yes
Event Address: 

Estonia

Event Organizer: 
Välisministeerium
Contact Person: 
Kadri Linnas
Event Description: 

Kutsume teid kõiki vaatama virtuaalfoorumit 2. mail kell 16.00 eesti aja järgi ning sellele reklaami tegema!

Foorum toimub juba seitsmendat korda. Seekord vaatame milliseid võimalusi pakub välismaal elavatele eesti noortele Eesti, maa mis asub Läänemere ääres keset metsi ja rabasid ja kasvatab hoogsalt ükssarvikuid. Vaatame olevikku ja piilume veidi tulevikku. Kuuleme inspireerivaid lugusid noortelt kui ka neilt kes hingelt noored. Alustame uue formaadiga - videopostkaart kogukonnast.  Moderaator on Toronto KESKUSe hing ja eestvedaja Ellen Valter ning muusikat teeb muusik ja luuletaja Eik, kes äsja võitis rahvahääletusel eesti keeleteo preemia.  

Olgu märgitud, et ka sellel virtuaalfoorumil loosime vaatajate vahel välja auhinna, milleks on lennupilet (kahele inimesele) Eestisse ja tagasi, ööbimisega 2 ööd Tallinnas hotellis. Loosimine toimub 10. mail kell 12 Eesti aja järgi. Loosirattasse saab end üles anda ka saadet järele vaadates kuni 9. maini kell 23.00 Eesti aja järgi.

Info GlobalEstonian.com veebilehel veel täieneb,  sinna lisandub virtuaalfoorumi kava, osalemislink ja loosiratta info. Foorum on eesti keeles, reaalajas tõlgitud inglise ja vene keelde.

 

Location: 


  

Veebilehte haldab Integratsiooni Sihtasutus.
Sihtasutuse asutaja on Eesti Vabariik, kelle nimel teostab asutajaõigusi Kultuuriministeerium.