Global Estonian | Keeleõppe stipendium - väliseestlastele

Keeleõppe stipendium - väliseestlastele

Категория: 
Haridus ja koolitegevus
Тип события: 
Toetused ja konkursid
Организатор: 
Haridus- ja Noorteamet
Контактное лицо: 
Krista Arro
Эл. почта: 
Телефон: 
+372 5306 6047
Описание: 

Stipendiumiga toetame noorte väliseestlaste eesti keele intensiivkursust üheks õppeaastaks.

Stipendiumi võivad taotleda kesk- või kõrgharidusega noored väliseestlased, kes ei ole alaliselt Eestis elanud vähemalt viimased 10 aastat ja kes õpivad stipendiumi saamise perioodil eesti keelt ja tõendavad õppeperioodi lõpuks eesti keele oskust minimaalselt B1-keeleoskustasemel. Eelistatud on kandidaadid, kes täiendavad stipendiumi toel läbitavat keeleõpet muude keeleõppevõimalustega (nt e-kursused Keeleklikk ja KeeleteeIntegratsiooni Sihtasutuse eesti keele majade teenused).

Keeleõppe kursus(ed) tuleb taotlejal ise leida ning neile registreeruda. Õpinguteks sobivad kõrgkoolid (näiteks Tartu Ülikooli kursused) või eesti keele täienduskoolituse läbiviimiseks tegevusluba omavad koolitajad. Täiendavat infot keeleõppe võimaluste kohta, keeleõpet toetavate tegevuste kohta ja Eestisse elamise kohta saab Integratsiooni Sihtasutuse rahvuskaasaste nõustajalt. Kindlasti võite abi küsida ka meie stipendiumi vanemspetsialistilt.

Taotlusvoor on avatud alates 17.06.2024. a kuni 17.07.2024. a (kl 23.59).

LOE EDASI

 

Адрес: 


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.