Global Estonian | Kultuuriminister New Yorgis - kohtub Eesti diasporaaga
New Yorgi Eesti Maja

Kultuuriminister New Yorgis - kohtub Eesti diasporaaga

Адрес: 
Ameerika Ühendriigid › New York City
Категория: 
Kogukond

Kultuuriministeeriumi pressiteade

29. märts 2022

Kultuuriminister Tiit Terik on visiidil New Yorgis

Kultuuriminister on alates 29. märtsist kuni 2. aprillini visiidil New Yorgis, kus osaleb New Yorgi Eesti Kultuuripäevadel, kohtub Eesti diasporaaga ning Eesti kultuuri saadikutega.

„Kultuur on see, mis seob inimesi ka kodust kaugel, juba viiskümmend aastat tagasi korraldati New Yorgis Eesti kultuuripäevi. Meie diasporaa, kes üle maailma laiali olles Eesti asja ajavad, väärib meie kõrgeimat tänu ja tunnustust. Teisel pool Atlandi ookeani leidub üleilmseid eestlasi lausa nii palju, et linnas, mis kunagi ei maga, saab korraldada vaid Eestile pühendatud festivali. Need aktiivsed eestlased teevad meid maailmas suureks, see on hindamatult oluline,“ ütles Tiit Terik.

Kultuuriminister kohtub visiidil New Yorgi linnavalitsuse esindajatega, külastab Skandinaavia maja, New Yorgi avalikku raamatukogu, Metropolitani kunstimuuseumi ja Metropolitani ooperit ning Eesti Maja. Reedel, 1. aprillil algavad Eesti Kultuuripäevad New Yorgis, mille avamisel ja diskussioonides minister osaleb.

Lisainfo
Hannus Luure
Kultuuriministeeriumi kommunikatsiooniosakonna nõunik
526 1431
hannus.luure@kul.ee


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.