Global Estonian | Kristin Tattar tuli kettagolfi maailmameistriks
Global Estonian

Kristin Tattar tuli kettagolfi maailmameistriks

Адрес: 
Ameerika Ühendriigid
Категория: 
Sport

Eesti kettagolfimängija Kristin Tattar tuli Ameerika Ühendriikides Emporias esmakordselt maailmameistriks, kui sai kokkuvõttes kirja tulemuse -38 alla par'i.

Kokku 305 viset teinud eestlanna edestas kaheksa viskega soomlannat Henna Blomroosi ja 13 viskega ameeriklannat Holyn Handleyt.

Mullu lõpetas Tattar maailmameistrivõistlused viienda kohaga ja 2019. aastal teenis ta kuuenda koha. Eelmisel aastal tuli eestlanna Euroopa meistrivõistlustel hõbedale ja 2018. aastal pronksile.

"See tunne on imeline. See ei tundu nagu päris. Kas keegi ärataks mind sellest unenäost?" oli Tattari kommentaar pärast võistlust. "Ma tunnen, et kettagolf on minu teema. See jõudis minu ellu igas mõttes täiuslikul momendil. Ma tunnen, et ajan õiget asja."

"Ma ei suuda ikka veel mõista, et olen siin ja võitsin maailmameistrivõistlused. Eelmised maailmameistrid õnnitlevad mind. See on hullumeelne - ma ei tea, kuidas see juhtus."

 


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.