Keeletee | Global Estonian

Keeletee

Services Category: 
E-õpe
Location: 
Ülemaailmne
Kirjeldus: 

Eesti keele e-kursused "Keeleklikk" ja "Keeletee"

Siinsed kursused on mõeldud nii alles eesti keelt õppima asujale kui ka juba edasijõudnud keeleõppijale. Oleme jaganud kursused vastavalt keeletasemetele kaheks:

Keeleklikk
"Keeleklikk" sobib algajale õppijale, kes tahab jõuda A2‑tasemele.
Kursus koosneb 16 peatükist, mis hõlmavad kokku 200 animatsiooni, üle 100 video, mis seletavad grammatikat ja umbes 1200 harjutust.

Keeletee
"Keeletee" sobib edasijõudnud õppijale, kes tahab jõuda B1‑tasemele
Kursus koosneb 13 peatükist, mis sisaldavad autentseid intervjuusid, animatsioone, grammatikavideosid, rohkelt harjutusvara ning teste.

Kursused on tasuta kättesaadavad kõigile, kes soovivad oma eesti keele oskust arendada. Mõlemal kursusel on õpe nii inglise kui vene keele baasil ning kursused sobivad nii iseõppijatele kui ka neile, kes õpivad rühmas keelekursusel. Kursused on mõeldud täiskasvanud õppijatele, kes soovivad õppida eesti keelt suhtlemiseks igapäevastes olukordades. Õppijaid toetab ka eesti keele õpetaja, kellega õppijad saavad e-posti teel vahetada kirjalikke tekste. Kursused on tasuta kättesaadavad kõigile, kes soovivad oma eesti keele oskust arendada.


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.