Global Estonian | Daniel Levi Viinalass: „Ole hoitud!“
Daniel Levi Viinalass
Daniel Levi Viinalass

Daniel Levi Viinalass: „Ole hoitud!“

Адрес: 
Ülemaailmne
Категория: 
Arvamus

Tuntud muusiku ja laulukirjutaja Daniel Levi Viinalassi laul konkureerib 17. veebruaril Eesti Laulu konkursil. Loe tema väikest mõtisklust peagi saabuva Eesti sünnipäeva eel.

Mu 3-aastane tütar, Ella, hõikab mulle ukselävelt: „Ole hoitud!“, kui lähen kontserti andma või laulu kirjutama. Tahan sullegi praegu seda hõigata! See vist on parim tunne üldse, kui keegi meid hoiab ja soovib head. Eriti praegusel ajal vajame võib-olla keskmisest rohkem turvatunnet ja hoidmist.

Mu laul „Over The Moon“, mis konkureerib Eesti Laulu konkursil, jutustab ka just sellest hetkest, kui saad rahulikult tukkuma jääda, sest tead, et sinust hoolitakse ja sind kaitstakse.

Tahes-tahtmata hiilib iga natukese aja tagant kerge ärevus põue, sest meie ümber on nii palju ootamatuid olukordi ja konflikte. Ma lootsin, et see laul võiks olla meile meeldetuletus, et me pole üksi ja me saame pakkuda üksteisele turvatunnet oma kohalolekuga. Ma ei ole päris nõus lausega „eestlase lemmiktoit on teine eestlane“. Minu meelest on eestlased parimad kokkuhoidjad, kui on vaja. Mitte ainult laulupeol, aga mujal ka!

Soovin teile, et te sõbrakuul võtaksite hetke, et olla tänulik oma armsa Eesti turvalisuse ja vabaduse eest! Seda enam, et kohe varsti tähistame jälle oma iseseisvumist. Ma usun, et kui me kaitseme üksteist ja hoolime üksteisest, siis tuleb magus uni küll!

Olge hoitud!

 

Kuula Daniel Levi muusikat siit:

https://www.facebook.com/daniellevimusic/

https://open.spotify.com/artist/0cA0C4yBNRaN2EZsE2wT3Y

https://www.instagram.com/danielleviviinalass/

 


  

Веб-страница управляется Фондом интеграции.
Учредителем фонда является Эстонская Республика, от имени которой Министерство культуры осуществляет учредительные права.